Turecko – Antalye a nejen ta

Vítejte na stránkách zaměřených na Turecko, zejména na Antalyi a okolí. Tato nejnavštěvovanější část Turecka se nachází na jihozápadě země. Pokud mluvíme o Antalyi, mluvíme o luxusně strávené dovolené, na kterou nezapomenete. Právě nyní máte možnost se s námi podívat jaké vlastně toto území je. Jaké krásy ukrývá, kam zeručeně zavítat, ale také na co si dát pozor. To a ještě mnohem víc se dozvíte na turecko.ikn.cz

Antalye Turecko

Pokračování článku »

Zajímavé články a odkazy o Turecku

Samozřejmě nejenom naše stránky se věnují Turecku a Turecké riviéře, ale i spousta dalších a stranou nezůstávají ani cestovatelské magazíny nebo cestovatelské rubriky novin. Proto také vzniknul tento článek, abychom vám v něm pár těch nejzajímavějších odkazů přinesli. Doufáme, že to oceníte jako zpestření obsahu těchto stránek a přeci jen se sem budete stále vracet.

Turecká riviéra – za málo peněz velký zážitek – Opravdu velmi povedený článek v rubrice cestování na novinky.cz. Dozvíte se v něm o největších zajímavostech Turecké riviéry, jako jsou: Alanya: Největší vodní park i přes 2,5km dlouhý dort, Antalya: Levná královna s Mikulášem, Manavgat: Koupání na sladko nebo něco o Bodrum: Na jachtě za divem světa. Zajímavé jsou i vsuvky o tradičních Tureckých lázní a mentalitě Turků.

Pokračování článku »