Sdílet na Facebooku

Zajímavé články a odkazy o Turecku

Samozřejmě nejenom naše stránky se věnují Turecku a Turecké riviéře, ale i spousta dalších a stranou nezůstávají ani cestovatelské magazíny nebo cestovatelské rubriky novin. Proto také vzniknul tento článek, abychom vám v něm pár těch nejzajímavějších odkazů přinesli. Doufáme, že to oceníte jako zpestření obsahu těchto stránek a přeci jen se sem budete stále vracet.

Turecká riviéra – za málo peněz velký zážitek – Opravdu velmi povedený článek v rubrice cestování na novinky.cz. Dozvíte se v něm o největších zajímavostech Turecké riviéry, jako jsou: Alanya: Největší vodní park i přes 2,5km dlouhý dort, Antalya: Levná královna s Mikulášem, Manavgat: Koupání na sladko nebo něco o Bodrum: Na jachtě za divem světa. Zajímavé jsou i vsuvky o tradičních Tureckých lázní a mentalitě Turků.

Turecká riviéra, „továrna na sny“ – Zajímavý článek ve kterém jsou přehledně shrnuty všechny důležité informace o Turecké riviéře a také vyjmenovány zajímavosti, které byste si při její návštěvě rozhodně neměli nechat ujít. Pokud se tedy chystáte do Antalye a rychle chcete vědět do čeho jdete, tak je pro vás tento článek doslova ideální.

Turecká riviéra, každoroční magnet 10 milionů lidí – Další tentokrát novější článek na iDnesu. Opět Turecká riviéra z trochu jiného úhlu a její další zajímavosti a důležité informace pro cestu sem. V tomto článku se také dozvíte dost o službách a ubytování, jaké nabízejí zdejší hotely.

Víte o dalších pěkných článcích o Turecké riviéře? Pokud ano stačí nechat odkaz v komentářích pod tímto článkem nebo napsat adminovi webu. Případně se můžete podělit i o vaše vlastní zážitky!

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.