Sdílet na Facebooku

Lykiaworld Antalya Hotel a golf

Lykia Links není žádná obec v pravém smyslu. Vlastně je to jenom jeden obrovský hotelový resort, který tvoří hotel Lykiaworld Antalya a Lykia Links Golf resort – golfové hřiště. Tento nový luxusní hotel byl otevřen na jaře roku 2008 a rychle si získal pověst jednoho z nejlepších golfových resortů v Turecku.

Resort Lykiaworld Antalya

Komplex se nachází asi 25 minut cesty od města Belek pod který také administrativně spadá. Kromě golfu zde na návštěvníky čeká široká škála dalších služeb. Kvalitní ubytování, vynikající zařízení, fantastické služby a přímý přístup na krásné písečné pláži je pak samozřejmostí.

Lykia resort je opravdu rozsáhlý komplex    Recepce hotelu Lykiaworld

Hotelový komplex je opravdu rozlehlý. Hostům se zde nabízí prostorné a luxusní ubytování s výhledem na pláž a nebo přímo na golfový green, který navrhl světoznámý designer golfových hřišť Perry Dye přímo u Středozemní moře. Konstruktéři hřiště použili přírodní písečné duny, díky kterým vznikl zcela unikátní a členitý terén. Obzvláště vyhlášené jsou pak zdejší all inclusive golfové balíčky, které nabízí veškerý komfort společně s možností hraní golfu.

Více se dozvíte na oficiálním webu komplexu lykiagroup.com.

Bazény Lykiaworld

Nádherně osvětlený bazén v noci    Letecký pohled na hotelový komplex s golfovým hřištěm

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.