Kontakt

Tento web „www.turecko.ikn.cz“ se zaměřením na důležité a zajímavé informace o africkém státě Tunisku a jeho turistických zajímavostech provozuje:


Vladimír Šubr

ičo: 74753649

email: vlada(at)subr.cz nebo V.Subr(at)seznam.cz

web: www.subr.cz

* další kontakty naleznete na mém webu


Jan Pavlík

Hlavní administrátor obsahu

email: no.no(at)centrum.cz


Všechny návštěvníky těchto stránek bychom chtěli upozornit, že se snažíme poskytovat maximálně originální a kvalitní informace. Samozřejmě chybička se může vloudit, takže vás prosíme o shovívavost. Stačí nás upozornit a my vše rádi opravíme. S tím souvisí i použití materiálů na těchto stránkách. Jedná se o mix našich a volně dostupných materiálů. Všechny obrázky, videa, texty, z kterých čerpáme, jsou buď materiály přímo od cestovních kanceláří, propagační materiály dané oblasti nebo jiné volné šiřitelné materiály.

Respektujeme autorské právo a tím souvisí i to, že se snažíme zde neumisťovat materiály o nichž víme, že by s ním jejich autoři nesouhlasili nebo nemáme jejich stanovisko. Pokud byste zde objevilo něco takto sporného charakteru, stačí se nám ozvat a my to rádi opravíme.

Další věc je to, že vás prosíme abyste, nepřebírali obsah z těchto stránek bez našeho výslovného svolení. Stačí nás pouze kontaktovat a můžeme se dohodnout na mnohem širší a výhodnější spolupráci. Zkopírováním článků z těchto stránek byste stejně získali jen duplicitní texty, které by vyhledávače ignorovali.

Děkujeme vám za návštěvu těchto stránek, a věříme, že se sem budete často a rádi vracet 🙂

PS. Samozřejmě uvítáme redaktory a spolupracovníky. Na tomto webu je spousta místa pro nejhezčí fotky z vaší dovolené nebo články – texty o Tunisku. Případně si můžete vybrat i další z našich cestovních webů (www.ikn.cz)